LUBELSKI TENIS STOŁOWY


TENISA STOŁOWY - SKLEP....................................................................................NAJTANSZE TONERY DO DRUKAREK


 INNE IMPREZY I NIETYLKO SPORTOWE ...................................................TENIS STOŁOWY ......................

.....CENTRUM KULTURY

FREESTILE FOOTBALL - TRENING

LUBLIN

FILM

 

--------------------------------------------------------------------------------

.....SIATKÓWKA KOBIET

WOJ. LIGA KADETEK - SALOS LUBLIN - SZÓSTKA BIAŁA PODLASKA 3:2

LUBLIN

FILM

 

--------------------------------------------------------------------------------

.....SIATKÓWKA KOBIET

WOJ. LIGA JUNIOREK - SALOS LUBLIN - TPS LUBLIN. 3:1

LUBLIN

FILM

 

--------------------------------------------------------------------------------

.....SIATKÓWKA KOBIET

I WOJEWÓDZKI TURNIEJ MŁODZICZEK

LUBLIN

FILM

 

--------------------------------------------------------------------------------

............CENTRUM KULTURY .....-IIZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO

LUBLIN

FILM

 

--------------------------------------------------------------------------------

PLAC LITEWSKI - MISTRZOSTWA LUBLINA W STREETBALLU

.............

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

.............TRIAL TOWEROWY .....-III PUCHAR ŚWIATA

KRAKÓW

FILM

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

....KM CHAMPION ŚWIDNIK ...........TRIAL TOWEROWY .....- PUCHAR POLSKI

ŚWIDNIK

FILM

--------------------------------------------------------------------------------

MOTO SESSION - POKAZY TRIALU ROWEROWEGO I MOTOCYKLOWEGO

LUBLIN

FILM

--------------------------------------------------------------------------------

MOTO SESSION - STUNT CUP -FRAGMENTY ZAWODÓW-

LUBLIN

FILM

--------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA JUNIOREK. SALOS LUBLIN - MKS KRAŚNIK

LUBLIN

3:0

FILM

--------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA JUNIOREK. AZS UMCS TPS LUBLIN - SKS SZÓSTKA BIAŁA PODLASKA

3:0

FILM

--------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA KADETEK. SALOS LUBLIN - TPS II LUBLIN

3:1

FILM

------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA JUNIOREKK. SALOS LUBLIN - TOMASOWIA TOMASZÓW LUB.

0:3

FILM

-------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA KADETEK. SALOS LUBLIN - TOMASOWIA TOMASZÓW LUB.

2:3

FILM

-----------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA JUNIOREK. SALOS LUBLIN - SZÓSTKA BIALA PODLASKA

3:2

FILM

----------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA JUNIOREK. SALOS LUBLIN - TPS LUBLIN

0:3

FILM

------------------------------------------------------------------------------

 

SIATKÓWKA KOBIET. WOJ. LIGA JUNIOREK. SALOS LUBLIN - TPS LUBLIN

0:3

FILM

-----------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA DZIEWCZAT ...........WOJ LIGA KADETEK SALOS LUBLIN - UKS ATOMIC ZAMOSC

3:0

FILM

-------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA DZIEWCZAT. I TURNIEJ O MISTRZOSTWO WOJ. MLODZICZEK - FINAL - ROZDANIE NAGRÓD

LUBLIN

FILM

-----------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA DZIEWCZAT. I TURNIEJ O MISTRZOSTWO WOJ. MLODZICZEK

LUBLIN

FILM

------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA POLSKI BMX RANCING 2013 - W OBRAZACH

LUBLIN

FILM

--------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA POLSKI BMX RANCING 2013

LUBLIN

FILM

-----------------------------------------------------------------------------------

CYRK PANDORAS

LUBLIN

FILM

----------------------------------------------------------------------------------

INEXTREMISTE

LUBLIN

FILM

---------------------------------------------------------------------------------

KON-CYRK

LUBLIN

FILM

-----------------------------------------------------------------------------------

STREETBAL

LUBLIN

FILM

-------------------------------------------------------------------------------------

WIELKA

PARADA KUGLARSKA

LUBLIN

FILM

-------------------------------------------------------------------------------------

BRAKDANCE

LUBLIN

FILM

------------------------------------------------------------------------------------

MARIONA MOYA

TANIEC NA LINIE

LUBLIN

FILM

-------------------------------------------------------------------------------------

WALDEMAR PYCKA. TENIS STOLOWY W LUBLINIE. 2008 - 2013

FILM

-----------------------------------------------------------------------------------

WYBORY MISS POLONIA WOJ. LUBELSKIEGO 2013- FINAL - SALA KONGRESOWA - LUBLIN

FILM

-----------------------------------------------------------------------------------

WYBORY MISS POLONIA - PÓLFINAL - MODART - LUBLIN

Film

------------------------------------------------------------------------------------

60-LECJE MPK - LUBLIN

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

OGRODY SALEZJANSKIE - FESTYN - DZIEN RADOSCI

LUBLIN

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

KTS OPTIMA LUBLIN. PODSUMOWANIE SEZONU

Film

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowanie Wspólzawodnictwa Sportowego Miasta Lublin w ramach Igrzysk Szkól Podstawowych, Gimnazjady i Licealiady,
organizowanych przez Miejski Szkolny Zwiazek Sportowy w Lublinie w obrazach.

Film

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowanie Wspólzawodnictwa Sportowego Miasta Lublin w ramach Igrzysk Szkól Podstawowych, Gimnazjady i Licealiady,
organizowanych przez Miejski Szkolny Zwiazek Sportowy w Lublinie.

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

PUCHAR POLSKI!

TRIAL ROWEROWY

SWIDNIK

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA POLSKI!

MOTOCROSS

LUBLIN

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

EXTRALIGA GO!

MARCIN LITWINIUK

Film

------------------------------------------------------------------------------------

IGRZYSKA M. LUBLIN W MINI PILCE RECZNEJ - SP 51 LUBLIN

MECZ O TRZECIE MIEJSCE

Film

------------------------------------------------------------------------------------

IGRZYSKA M. LUBLIN W MINI PILCE RECZNEJ - SP 51 LUBLIN

MECZ FINAOWY

Film

------------------------------------------------------------------------------------

EXTRALIGA GO!

WALDEMAR PYCKA.

ORGANIZATOR LIGI

LUBLIN

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

DRUZYNOWE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI. SKRÓT WYDARZEN

LUBLIN.

Film

------------------------------------------------------------------------------------

RENATA GUMULA . KTS OPTIMA LUBLIN.

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

DRUZYNOWE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOLOWYM- PÓLFINALY

LUBLIN.

Film

Film

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

CAVALIADA MIEDZYNARODOWE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY> HALA TARGOWA- LUBLIN.

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

JEZDZIECTWO Halowe Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody - LUBLIN.

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA KOBIET. III LIGA. CUKROWNIK LUBLIN - SOBIESKI LUBLIN 0 ; 3

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUZYNOWE WOJ. MISTRZOSTWA SZKÓL PODSTAWOWYCH - KOCUDZA

Film

Film

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA K. II LIGA. AZS UMCS LUBLIN - LKS LÓDZ

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA K. III LIGA. CUKROWNIK LUBLIN - TEMPO CHELM

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA K. WOJ. LIGA JUNIOREK, SALOS LUBLIN - AZS UMCS LUBLIN

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKA GALA MISTRZÓW SPORTU - HALA GLOBUS - LUBLIN.

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA. WOJ. LIGA JUNIOREK. SALOS LUBLIN - TEMPO CHELM.

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA. II LIGA KOBIET: GRUPA 3: AZS UMCS LUBLIN - JEDYNKA LOMZA.

Film

Film

Film

-------------------------------------------------------------

Mistrz. Woj. Lub. w Kolarstwie Przelajowym.- STADION STARTU - LUBLIN.

Film

------------------------------------------------------------------------------------

LEKKOATLETYCZNY CZWARTEK WOJCIECHOWSKA - LUBLIN

Film

------------------------------------------------------------------------------------

PARAOLIMPIADA - START - LUBLIN

Film

------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ MEMORIALOWY - PIASKI

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ O PUCHAR GRAND PRIX LUBLINA - MAGNOLIOWA

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

IV RUNDA TURNIEJU - MAGNOLIOWA - LUBLIN

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA SZKÓL PODSTAWOWYCH - KOCUDZA

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

II WTK MLODZIKÓW - LUCKA

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA

.....SOBIESKI LUBLIN - TEMPO CHEłM . . . 0 : 3

GRATULUJEMY!

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

SIATKÓWKA

.....SOBIESKI LUBLIN - TEMPO CHELM . . . 0 : 3

GRATULUJEMY!

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA SZKÓL PODSTAWOWYCH MIASTA LUBLINA

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LICEALJADA

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

GRAND PRIX PIASK

Film

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

OD UKS DO AZS

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

I WTK SENIORÓW. BILGORAJ.

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

SWIETO SPORTU W LUBLINIE.

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

V LETNI TURNIEJ O GRAND PRIX LUBLINA - BURSZTYNOWA.

1. Krzysztof Grabowski, 2. Roman Chawrylo, 3. Lukasz Grabowski.

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

IV LETNI TURNIEJ O GRAND PRIX LUBLINA - BURSZTYNOWA.

1. Ks. Stanislaw Kryszczuki, 2. Adam Swirgon, 3. Roman Chawrylo

Film

------------------------------------------------------------------------------------

III LETNI TURNIEJ O GRAND PRIX LUBLINA - BURSZTYNOWA.

1. Wojciech Wegorzewski, 2. Stanislaw Kryszczuk, 3. Krzysztof Grabowski

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

II LETNI TURNIEJ O GRAND PRIX LUBLINA - BURSZTYNOWA.

1. Dariusz Hasiec, 2. Roman Chawrylo, 3. Krzysztof Grabowski

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

WYBORY W LUBELSKIM OKREGOWYM ZWIAZKU TENISA STOLOWEGO.

DARIUSZ WIERZCHOWSKI - PREZES. CZLONKOWIE: Bratkowski Leslaw Kolodziej Andrzej, ks. Tadeusz Lament, Maruszczak Jaroslaw, Pawlak Marcin, Rachanski Artur.

Foto

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSZCZYZNA TOP 8 - HALA GLOBUS - LUBLIN. DZIEN DRUGI

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSZCZYZNA TOP 8 - HALA GLOBUS - LUBLIN

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

TOP-8 - MAGNOLIOWA - LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

MEMORIAL OBARY I WAWRZYCKIEGO - LUBLIN

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

WARSZTATY SZTUKI CYRKOWEJ - NOC KULTURY - LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

POKAZ TENISA STOLOWEGO W GIMNAZIUM NR 19 - LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

PÓLFINALY PUCHARY POLSKI _ LUBLIN

Foto

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

GRAND PRIX LZS - LUDWIN

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA
ZAKÓW - KOCUDZA

Film

------------------------------------------------------------------------------------

MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MLODZIKÓW - GRAJEWO

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

IX TURNIEJ ASKO - MAGNOLIOWA - LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

 

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

KS BRONOWIANKA II KRAKÓW - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

4:6

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

II LIGA KOBIET

AZS UMCS OPTIMA II LUBLIN - Fala Piotrawin

7:3

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

ARKA RYKI - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

3:7

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - LZS ORION BRANDA BUKOWICE

8:2

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - KS START PARK-M Nowy Sącz

10:0

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

MKS JEDYNKA ŁÓDŹ - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

3:7

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - LZS VICTORIA CHRÓŚCICE

10:0

Film

---------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET

AZS PWSZ NYSA - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

1:9

Film

---------------------------------------------------------------------------------

AZS UMCS OPTIMA LUBLIN ROZPOCZĘCIE SEZONU PREZENTACJA ZAWODNICZEK

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. III TURNIEJ - OPTIMA CUP - LUBLIN

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. I TURNIEJ - OPTIMA CUP - LUBLIN

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. EKSTRAKLASA KOBIET - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - POLMLEK ZAMER LIDZBARK WARMIŃSKI

1:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. EKSTRAKLASA KOBIET - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - KS BRONOWIANKA KRAKÓW

1:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. EKSTRAKLASA KOBIET - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - KU AZS UE WROCŁAW

0:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. EKSTRAKLASA KOBIET - AZS PWSIP ŁOMŻA - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

1:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH M. LUBLIN - CHŁOPCY

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH M. LUBLIN - DZIEWCZĘTA

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY EKSTRAKLASA KOBIET - GLKS WANZL SCANIA NADARZYN - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

NADARZYN

3:0

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY EKSTRAKLASA KOBIET - KTS ZAMEK SPAR TARNOBRZEK - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

TARNOBRZEK

3:0

Film

----------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY II LIGA M - LKS PIASKOWIA PIASKI - KTS BIELSK PODLASKI

PIASKI

7:3

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKA GALA MISTRZÓW SPORTU 2013

ETIUDA - LUBLIN


Film

--------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MISTRZYŃ-

KTS ZAMEK-SPAR
TARNOBRZEG -TTC TIUMIEN
ROSJA - 3:1

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN =SKTS SOCHACZEW

1:3

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET - KS BRONOWIANKA KRAKÓW - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN

3:1

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - MKSTS DWSPiT POLKOWICE

2:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET AZS UMCS OPTIMA LUBLIN AZS AJD CZESTOCHOWA 2:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

MEMORIAL S. ZIMINSKIEGO HALA MOSIR LUBLIN

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA MESKA UKS 23 LUBLIN - GMKS STRZELEC FRYSZTAK

3:7

Film

-----------------------------------------------------------------------------------------

II LIGA KOBIET AZS UMCS OPTIMA LUBLIN III

ARKA RYKI

0:10

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET POLMLEK LIDZBARK WARMINSKI - AZS UMCS OPTIMA

LUBLIN

3:2

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOLOWY LICEALIADA 2013

LUBLIN

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET. AZS UMCS OPTIMA LUBLIN = KU AZS LOMZA

1:3

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

LLTS AMATORÓW. II LIGA. GRAJA: AZS WSEI - ZAREMBIACY - POD 50

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOLOWY DZIEWCZAT. IGRZYSKA SZKÓL PODSTAWOWYCH MIASTA LUBLIN

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOLOWY IGRZYSKA SZKÓL PODSTAWOWYCH MIASTA LUBLIN

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET. KU AZS UW WROCLAW - AZS UMCS OPTIMA LUBLIN 3:1

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET. AZS UMCS LUBLIN - ZAMEK SIARKA TARNOBRZEG .0:3

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA MESKA UKS 23 ASKO LUBLIN - LKS ODRA MIEKINIA

4:6

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA MESKA UKS 23 ASKO LUBLIN - TREFL ZAMOSC

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET- AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - GKS WANZ SCANIA NADARZYN W OBRAZACH

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

II RUNDA

INDYWIDUALNY TURNIEJ LETS GO! - HALA AZS UNCS LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRAKLASA KOBIET- AZS UMCS OPTIMA LUBLIN - GKS WANZ SCANIA NADARZYN!

0:3

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

KTS OPTIMA LUBLIN I AZS UMCS LUBLIN - RAZEM!

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

I OTWARTY INDYWIDUALNY TURNIEJ LETS GO! - PODWALE - LUBLIN

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

II BARAZ

O EXTRALIGE

INOWROCLAW

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

SPARING

PRZED MECZEM BARAZOWYM O EXTRALIGE KOBIET

LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

BARAZ

O EXTRALIGE

LUBLIN

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

PÓLFINALY

DMP I IMP

PIASKI

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

PÓLFINALY

DMP I IMP

PIASKI

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

PÓLFINALY

DMP I IMP

PIASKI

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA WOJ. JUNIORÓW FOTO

PIASKI

Film

------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA WOJ. JUNIORÓW SKRÓT WYDARZEN

PIASKI

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA WOJ. JUNIOREK. FINAL K SYLWIA PAWLAK - NATALIA CIESZCZYK. - 2:3

PIASKI

Film

-------------------

MISTRZOSTWA WOJ. JUNIORÓW. FINAL M. LUKASZ JAROCKI - PAWEL ROZWADOWSKI - 4:1

PIASKI!

Film

---------------------

TENIS STOLOWY

PODSUMOWANIE SEZONU EXTRALIGI GO!

LUBLIN

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

TENIS STOŁOWY

I LIGA M. EDBAR SPA ORKANA LUBLIN - PWSZ ZAMOSC.

LUBLIN

Film

Film

Film

------------------------------------------------------------------------------------

II LIGA KOBIET

KTS OPTIMA LUBLIN - ARKA KUL RYKI

LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

II LIGA KOBIET

KTS OPTIMA LUBLIN - ARKA KUL RYKI PODWALE. LUBLIN

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRALIGA GO! ZAKONCZENIE SEZONU 2012/13. HALA MOSiR LUBLIN

Film

Film

Film

Film

Film

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRALIGA GO! MECZ FINALOWY. WWW.POD 50 - CKFiS Belzyce 6:4

Film

Film

Film

Film

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

KTS OPTIMA LUBLIN - JKTS JASTRZEBIE 10:0

Film

Film

Film

Film

Film

------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRALIGA GO! MECZ FINALOWY. WWW.POD 50 - CKFiS Belzyce 6:4

Film

Film

Film

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRALIGA GO! SKRZYDLA - TBV 1- 8:2

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRALIGA GO! SKRZYDLA - TBV 1- 8:2

Film

Film

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

EKSTRALIGA GO! WWW.POD 50 - ROBERTO MUSIC TEAM - 6:4

Film

Film

Film

Film

Film

Film

Film

----------------------------------

Edbar SPA Orkana Lublin - UKS Warta Kostrzyn

Film

Film

Film

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

TBV Sygnal Lublin ZKS OSSM Drzonków 5:5

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XIVI RUNDA - PODWALE

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XIVI RUNDA - HALA MOSiR

Film

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA K. OPTIMA LUBLIN - BRZOSTOWIANKA. 9:1

Film

Film

Film

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGATENISA STOLOWEGO - XIII RUNDA - PODWALE.

Film

Film

Film

Film

Film

Film

Film

Film

Film

Film

------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XIII RUNDA - HALA MOSiR

Film

Film

Film

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

NIEZWYKLY TURNIEJ NA RZECZ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY

Film

Film

Film

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XII RUNDA - PODWALE

Film

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XII RUNDA - HALA MOSiR

Film

Film

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XI RUNDA - PODWALE

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - XI RUNDA - HALA Z. NIEDZIELI

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - X RUNDA - HALA MOSiR

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - IX RUNDA - HALA MOSiR

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - VIII RUNDA - HALA MOSiR

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - VIII RUNDA - HALA MOSiR

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

I I LIGA M. TBV SYGNAL LUBLIN - STOK ZAKRZÓWEK

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA M. EDBAR SPA ORKANA LUBLIN - ODRA MIEKINIA

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - VII RUNDA - PODWALE

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO - VII RUNDA - HALA MOSiR

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

EDBAR SPA ORKANA LUBLIN - KS SYGNAL LUBLIN

Film

------------------------------------------------------------------------------------

EDBAR SPA ORKANA LUBLIN - SPEKTRUM KARPOL SLOPNICE.

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO. VI RUNDA. HALA NOSiR

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO. V RUNDA. PODWALE

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO. V RUNDA. HALA MOSiR

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO

GO!

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO

GO!

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA KOBIET

KTS OPTIMA LUBLIN - CHOMIK ROKICIE GDÓW - 7:3

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

LUBELSKA EKSTRALIGA TENISA STOLOWEGO

GO!

Film

------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA K

JKTS JASTRZEBIE ZDRÓJ - KTS OPTIMA LUBLIN- 0 : 10

Film

-----------------------------------------------------------------------------------

I LIGA K

KTS OPTIMA LUBLIN - BRONOWIANKA KRAKÓW- 5 : 5

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA K

KTS OPTIMA LUBLIN - AZS NYSA - 9 : 1

Film

---------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA M

EDBAR LUBLIN - AZS NYSA - 9 : 1

Film

----------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA K

KTS OPTIMA LUBLIN - AZS WROCLAW - 6 : 4

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

BARAZ I K

KTS SYGNAL LUBLIN - SPÓJNIA WARSZAWA

Film

--------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA M

KS SYGNAL TBV LUBLIN - STONE MASTER TREFL ZAMOSC

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA M

UKS EDBAR 23 Lublin - KS SYGNAL Lublin

Film

-------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA M

UKS EDBAR 23 Lublin - BISTS Bielsko Biala

Film

----------------------------------------------------------------------------------